Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0