Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Light of My LionRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
9 BorderRated ★ 2.5- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5