Movies
Ratings
299
The ConjuringRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Last VegasRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0