Titles you rated
Secret WindowRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5