Series
Ratings
47
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0