Movies
Ratings
245
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
RiddickRated ★ 4.5
HugoRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
ActRated ★ 2.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5
CJ7: The CartoonRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 4.5
The RingRated ★ 3.0