Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0