Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MessiahRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5