Movies
Ratings
71
ArmageddonRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
KickboxerRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 5.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0