Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
ItRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
StokerRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0