Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5