Titles you rated
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 0.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0