Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
When the Stars GossipRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0