Movies
Ratings
537
LUCK KEYRated ★ 3.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The MachineRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Being GoodRated ★ 4.0