Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0