Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5