Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Dial M for MurderRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5