Series
Ratings
14- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0