Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- The PeakRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0