Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5