Titles you rated
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
MinariRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
The Phantom of LibertyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0