Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The OutpostRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Journey's EndRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
T-34Rated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 0.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0