Series
Ratings
60
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 4.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5