Movies
Ratings
58
Little WomenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0