Series
Ratings
94- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Grand HotelRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 1.0
The ResidenceRated ★ 1.5
WATCHERRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
TrolleyRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5