Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5