Movies
Ratings
904
Knives OutRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ConfuciusRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0