Series
Ratings
114
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 5.0- Chosun PoliceRated ★ 5.0
- VirtueRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 4.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0- The LandRated ★ 4.5
- Sharp3Rated ★ 5.0
Sweet BunsRated ★ 5.0- Hello, God!Rated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0