Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.0