Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5