Movies
Ratings
932
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Silent FriendRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
The PactRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
- HumintRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 1.5
LonglegsRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
A ManRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0