Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Another Simple FavorRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Jazz on a Summer's DayRated ★ 2.0
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
Come From AwayRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 1.5