Titles you rated
HalfwayRated ★ 1.0
RockyRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0