Movies
Ratings
149
King of BeggarsRated ★ 2.5
Royal WarriorsRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 1.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 1.5
The 18 BronzemenRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 1.5
FortressRated ★ 1.5
IcemanRated ★ 1.5
The Big BossRated ★ 2.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.5
The Devil's DoubleRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Last KnightsRated ★ 1.0
xXx: State of the UnionRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Killing SeasonRated ★ 3.0
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 1.5
Reign of AssassinsRated ★ 0.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 1.5