Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.5
Role ModelsRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 4.0
Knocked UpRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5