Titles you rated
National SecurityRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
InvincibleRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 2.5