Titles you rated
Korean PeninsulaRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0