Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0