Titles you rated
StartupRated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
- Baek-packer Season 2Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0