Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5