Movies
Ratings
693
The DepartedRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
YesterdayRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
Going VerticalRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0