Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0