Series
Ratings
24
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0