Movies
Ratings
120
InsidiousRated ★ 0.5
What IfRated ★ 3.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Ted 2Rated ★ 3.5
AmourRated ★ 2.0
CouplesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 0.5
LavaRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5