Titles you rated
The FlashRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0