Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
IRISRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0