Titles you rated
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5