Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5