Series
Ratings
274
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- timelesz project -AUDITION-Rated ★ 4.0
Last One Standing Season 3Rated ★ 3.0
Last One Standing Season 2Rated ★ 3.5
Last One Standing Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The BoyfriendRated ★ 4.5
HierarchyRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 2.5
Buddy DaddiesRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Grimm VariationsRated ★ 3.5