Movies
Ratings
21
The MartianRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5